EXIGO FIBER SFP TRANSCEIVER

Art nr. 1023616006
EFMR-6, Exigo Fiber SFP Transceiver for ENSER-8, 1000BASE-ZX, SMF.
Prijs
€ 9.360,00
excl. BTW
Dit product kan op dit moment niet worden besteld.
Omschrijving
EFMR-6, Exigo Fiber SFP Transceiver for ENSER-8, 1000BASE-ZX, SMF.
Specificaties
ETIM Classificatie Toebehoren voor alarmsysteem
    Aan het laden
    Aan het laden