EXIGO FIBER SFP TRANSCEIVER

Art nr. 1023616004
EFMR-4, Exigo Fiber SFP Tranceiver for ENSER-8, 100BASE-LX, SMF.
Prijs
€ 940,00
excl. BTW
Dit product kan op dit moment niet worden besteld.
Omschrijving
EFMR-4, Exigo Fiber SFP Tranceiver for ENSER-8, 100BASE-LX, SMF.
Specificaties
ETIM Classificatie Toebehoren voor alarmsysteem
    Aan het laden
    Aan het laden