EXIGO FIBER SFP TRANSCEIVER

Art nr. 1023616003
EFMR-3, Exigo Fiber SFP Transceiver for Enser-8, 100BASE-FX, MMF
Prijs
€ 590,00
excl. BTW
Dit product kan op dit moment niet worden besteld.
Omschrijving
EFMR-3, Exigo Fiber SFP Transceiver for Enser-8, 100BASE-FX, MMF
Specificaties
ETIM Classificatie Toebehoren voor alarmsysteem
    Aan het laden
    Aan het laden